Lemne de foc pentru iarna

Status: Fundraising

A venit frigul, iar odată cu el și grija unor familii din evidentele nostre că vor ajunge să doarmă în frig în plină iarnă, fiindcă nu au lemne de foc pentru sezonul rece!

Ajutorul celor care vor să facă un bine este unica speranță a celor 22 de copilașipentru parintii lor!

Este necesar ca fiecare familie ajunsă în impas să primească între 3 și 5 metri steri de lemne, în funcție de numărul încăperilor și numărul de persoane, ca să poată trece cu bine de iarnă!

Un metru ster de lemne este aproximativ 300 de lei.